Isännöinti Isotalo Oy
Hämeenkatu 25-27
11100 Riihimäki
Puh. 010 470 2610 vaihde

Sähköposti:
isotalo@isannointiisotalo.fi

Aukioloajat:
Ma-Pe klo 9-16


Toimistossamme teitä palvelevat:

Mika Isotalo

Toimitusjohtaja, KTM, AIT
Isännöinti, hallinto
p. 010 470 2613
mika.isotalo@isannointiisotalo.fi

Anne Klimoff

Isännöitsijä, ITS, LKV
Isännöinti
p. 010 470 2617
anne.klimoff@isannointiisotalo.fi

Kaija Otronen

Isännöitsijä, ITS
Isännöinti
p. 010 470 2612
kaija.otronen@isannointiisotalo.fi

Toni Vainio

Isännöitsijä, ITS
Isännöinti 24.5.2017 alkaen
p. 010 470 2616
toni.vainio@isannointiisotalo.fi

Olli Mäkinen

Isännöitsijä, AIT
Isännöinti 1.6.2017 alkaen
p. 010 470 2618
olli.makinen@isannointiisotalo.fi

Sanni Häyrynen

Kiinteistösihteeri, isännöitsijä, IAT
Muutto- ja vikailmoitukset, saunavuoro- ja autopaikkavaraukset, isännöinti
p. 010 470 2611
sanni.hayrynen@isannointiisotalo.fi

kiinteistösihteeri

Muutto- ja vikailmoitukset, saunavuoro- ja autopaikkavaraukset
p. 010 470 2614
isotalo@isannointiisotalo.fi

Terhi Nurmi 10.7.2017 alkaen

Kirjanpitäjä
Kirjanpito, vastikevalvonta
p. 010 470 2619
terhi.nurmi@isannointiisotalo.fi

Päivi Isotalo

TM
Taloushallinto- ja toimistotehtävät
p. 010 470 2615
paivi.isotalo@isannointiisotalo.fi